Thermomigotuje

Joanna Lewandowska

O mnie  

Z Thermomixem poznaliśmy się 16 lat temu gdy byłam w Irlandii. Brakowało mi wówczas polskiego pieczywa, pierogów i domowych ciast. Jednocześnie nie chciałam inwestować w całe wyposażenie kuchni, bo wiedziałam, że nie zostanę tam na długo. 

 

W tym czasie Thermomix miała już moja kuzynka, która tworzyła w nim prawdziwe cuda! Dlatego zdecydowałam się na zakup TM31 i pojechałam po niego specjalnie do Polski (w Irlandii nie znałam wówczas żadnego przedstawiciela TM). Urządzenie przywiozłam z polski w samolocie... w bagażu podręcznym. Jakież było moje zdziwienie kiedy celnicy chcieli zarekwirować garnek z powodu noży! Udało mi się wybronić się tym, że przecież nie włożę komuś garnka na głowę, aby zrobić mu krzywdę (całe szczęście, że celnicy nie wiedzieli, jak łatwo można zdemontować noże). 

 

Od tamtej pory Thermomix stał się moim przyjacielem i pomocnikiem. Z jego pomocą robiłam pierogi, piekłam chleb i bułki, chociaż wcześniej o gotowaniu nie miałam zielonego pojęcia, bo w domu gotowała mama. Nauczyłam się piec ciasta, ale także robić gulasz i potrawy na parze. Gotowanie z Thermomixem jest łatwe i przyjemne, nawet Irlandczycy byli pod wrażeniem gdy zanosiłam do pracy kolejne potrawy. Razem doświadczyliśmy wiele:  imprez (z niezliczoną ilością jedzenia), świąt, narodziny dziecka (miksowane obiadki, wyparzanie butelek na Varomie, kaszki), a w nawet pochlapaną gulaszem kuchnię (gdy zapomniałam zmniejszyć temperaturę zgodnie z przepisem). Model TM31 wciąż jest w moim domu i działa bez zarzutu! 

 

Do zakupu nowego modelu przekonała mnie platforma Cookidoo. Dostęp do ogromnej bazy przepisów z całego świata... Automatyczna synchronizacja z aplikacją w telefonie, planowanie posiłków i automatyczna lista zakupów.  Dzięki platformie Cookidoo poznałam wiele pysznych, egzotycznych potraw takich jak: kurczak po koreańsku, ramen, argentyńskie empanadas z kurczakiem i inne. W nowym modelu TM6 uwielbiam też automatyczne mycie wstępne (już nie muszę pilnować Thermomixa czy zmieniać obrotów na wsteczne). Wszystkie akcesoria zostały jeszcze lepiej przemyślane. Przykłady? Koszyczek posiada wygodną pokrywę, dzięki której można łatwo odcedzić zawartość, miarka Thermomixa łączy się z pokrywą tak, że nie trzeba jej zdejmować podczas odkładania pokrywy. 

tiktok thermomigotuje
youtube thermomigotuje
instagram thermomigotuje
ikona facebook

Thermomix można zakupić u autoryzowanego przedstawiciela handlowego firmy Vorwerk. Jako przedstawiciel będę w stanie udzielić Ci szczegółowych informacji na temat urządzenia i jego funkcji. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i przekaże wiele sprawdzonych porad jak sprytnie korzystać z Thermomixa.

 

Dodatkowo otrzymasz ode mnie listę sprawdzonych porad oraz wsparcie techniczne w razie jakichkolwiek problemów z urządzeniem.

 

Jeśli chcesz poznać możliwości Thermomix i jesteś z Wrocławia, Legnicy, Lubina lub okolic zapraszam Cię na bezpłatną prezentację. 

Gdzie można kupić Thermomix we Wrocławiu? 

ikona telefon 575 954 450

Jeśli ciągle brakuje Ci pomysłu na obiad i masz poczucie, że tracisz dużo czasu w kuchni to zapraszam Cię na prezentację Thermomix TM6. Przekonasz się, że gotowanie może być szybkie, a przy tym smaczne i zdrowe! Wyobraź sobie obiad, który robi się sam w 25 minut (a ty w tym czasie robisz inne rzeczy) i garnek, który sam się myje z największych zabrudzeń... Thermomix zastępuje wiele urządzeń kuchennych, a z jego pomocą codziennie wyczarujesz pyszne potrawy. 

ikona telefon 575 954 450

Dlaczego warto poznać Thermomix?

Wszelkie prawa zastrzeżone @ thermomigoruje.pl, regulamin strony, polityka prywatności,

tiktok thermomigotuje
youtube thermomigotuje
instagram thermomigotuje
ikona facebook

Przedstawiciel Thermomix Wrocław

Joanna Lewandowska 

tel. 575 954 450