Thermomigotuje

Joanna Lewandowska

Nakładka krojąca do Thermomix
05 lutego 2024

Nakładka krojąca do Thermomix - jak działa? 

Podobne artykuły:

Nakładka krojąca Thermomix to dodatek do urządzenia Thermomix, który umożliwia tarcie i krojenie w plastry warzyw i owoców.  Z nakładką krojącą z łatwością zetrzesz warzywa na tarce na grubszych i cieńszych oczkach lub pokroisz je w plastry także o dwóch grubosciach. 

 

Warzywa i owoce już nie muszą być rozdrobnione w Thermomiksie, teraz w łatwy sposób możesz uzyskać plasterki oraz słupki.  Nakładka świetnie sprawdzi się również podczas przygotowania przetworów

 

Nakładka krojąca do Thermomix - zobacz jak działa:

 

 

Jak wykonana jest nakładka krojąca do Thermomix? 


Akcesorium składa się z pięciu części: pokrywy, pojemnika, popychacza, osi oraz tarczy do cięcia. Montaż i demontaż tych elementów jest intuicyjny, a także bez trudu umyjemy je w zmywarce. Pokrojone produkty lądują bezpośrednio w pojemniku,  nie brudząc misy urządzenia Thermomix. Nakładka krojąca umożliwia krojenie owoców i warzyw na cztery różne wielkości: delikatne i grubsze plastry oraz subtelne i szersze paski.

 

Gdzie zakupić na kładkę krojącą do Thermomix?  

 

Oryginalna nakładka krojąca Thermomix kosztuje 495 zł i można ją zakupić w oryginalnym sklepie Vorwerk (tu znajdziesz link).   Nakładka krojąca pasuje zarówno do urządzenia TM5 jak i TM6. 

 

Nakładka krojąca do Thermomix - wady i zalety

 

Zalety: Największą zaletą nakładki krojącej jest oszczędność czasu. W łatwy sposób możemy pokroić większą ilość warzyw w plastry lub zetrzeć na tarce. Możemy przygotować pyszną i efektową surówkę, albo wielką misę krojonych warzyw do przetworów. Nakładka pomoże Ci ograniczyć bałagan w kuchni, a po użyciu bez problemu umyjesz ją w zmywarce. 

 

Wady: Nakładka krojąca w trakcie pracy jest dosyć głośna co moze być uciążliwe. Warto starannie dobrać rozmiar krojonych warzyw do wielkości otwory, aby w nakładce nie pozostawały końcówki niestartych warzyw. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone @ thermomigoruje.pl, regulamin strony, polityka prywatności,

tiktok thermomigotuje
youtube thermomigotuje
instagram thermomigotuje
ikona facebook

Przedstawiciel Thermomix Wrocław

Joanna Lewandowska 

tel. 575 954 450