Thermomigotuje

Joanna Lewandowska

Wróć do pytań

01 października 2023

Jak wygląda prezentacja Thermomix? 

Opowiem Ci, jak wygląda prezentacja urządzenia Thermomix. Na początek przypomnę, że prezentacja jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. Wraz z Thermomixem przywiozę składniki, które będą potrzebne do przygotowania potraw. 

 

Umawiamy się na prezentację wybierając dogodny termin (może być  weekend). Na prezentację warto przeznaczyć około 1,5 - 2 godziny. 

Prezentacja odbywa się w Twoim domu,  abyś swobodnie mogła przetestować urządzenie w swojej kuchni. Zobaczysz Ile miejsca zajmuje Thermomix, czy zmieści się w twojej kuchni oraz jak łatwo i szybko możesz przygotować w nim codzienne potrawy. 

 

Na początku opowiem Ci o funkcjach Thermomixa, o tym jak wiele urządzeń może zastąpić jak sprytnie możesz go wykorzystać w codziennym w przygotowaniu potraw. Pokażę ci także jak działa aplikacja cookidoo i jak łatwo możesz w niej znaleźć przepisy na różne sposoby. 

 

Następnie przygotujemy wspólnie z Thermomixem kilka pysznych dań. Wykorzystamy w praktyce różne funkcje urządzenia takie jak miksowanie, krojenie, gotowanie, wyrabianie ciasta i inne.  Przygotujemy Kilka prostych potraw, abyś mogła zobaczyć, jak to działa. W międzyczasie podzielę się przydatnymi poradami oraz sposobami na to jak gotować smacznie, zdrowo i oszczędnie. Pokażę ci książki kucharskie i dodatkowe materiały, dzięki którym w pełni wykorzystasz możliwości Thermomixu. 

 

Prezentacja odbywa się w luźnej atmosferze w Twoim domu, dzięki czemu możesz poznać możliwości Thermomixa, ale także przekonać się, czy spełni on Twoje oczekiwania i czy chcesz go zakupić. Po zakończeniu prezentacji, przychodzi czas na degustację potraw, które zostały wcześniej przygotowane. To jest również moment, kiedy możesz zadać wszelkie dodatkowe pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości. Jeśli jesteś zdecydowana, po prezentacji masz możliwość od razu złożyć zamówienie na Thermomix TM6.

 

Jeśli chcesz poznać Thermomix, skontaktuj się ze mną - Joanna Lewandowska 575 945 450

Wszelkie prawa zastrzeżone @ thermomigoruje.pl, regulamin strony, polityka prywatności,

tiktok thermomigotuje
youtube thermomigotuje
instagram thermomigotuje
ikona facebook

Przedstawiciel Thermomix Wrocław

Joanna Lewandowska 

tel. 575 954 450