Thermomigotuje

Joanna Lewandowska

dieta na thermomix
10 stycznia 2024

Dieta na Thermomix - w Twoim Cookido! 

Podobne artykuły:

Nowa funkcja w Cookidoo dieta pudełkowa na Thermomix! 

 

W Twoim Cookido właśnie pojawiła się nowa opcja - dieta pudełkowa. Pozwala ona przygotować posiłki na cały tydzień które można wygodnie zapakować i zabrać ze sobą do pracy lub szkoły. Dieta pudełkowa w Cookidoo zawiera aż 3 warianty kaloryczne: 1800, 2200 oraz 2500 kcal

 

Dzięki gotowej diecie nie musisz samodzielnie wymyślać posiłków i obliczyć kalorii. Cookidoo zrobi to za ciebie! Otrzymujesz gotowy plan dobrze zbilansowanych posiłków które z łatwością wykonasz w urządzeniu Thermomix. 

 

Przepisy są dedykowane dla całej rodziny ale w cookidoo w łatwy sposób możesz zmienić ilość porcji. Wszystkie proponowane posiłki są łatwe do zapakowania i zabrania na wynos. Bez problemu zamienisz posiłki lub składniki według własnych potrzeb. 
 

Dieta slim fit zawiera dania z mniejszą ilością tłuszczu, unikające smażenia, i zwiększa spożycie błonnika. Świetna propozycja dla osób które chcą zredukować wagę, a przy tym jeść smacznie zdrowo i szybko przygotować posiłki. 

 

Dieta standard to urozmaicone posiłki które dostarczają odpowiednią ilość kalorii białka tłuszczów węglowodanów witamin i minerałów. Posiłki w tej diecie są zróżnicowane.

 

Kliknij, by zobaczyć dietę pudełkową na Thermomix w Twoim Cookidoo.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone @ thermomigoruje.pl, regulamin strony, polityka prywatności,

tiktok thermomigotuje
youtube thermomigotuje
instagram thermomigotuje
ikona facebook

Przedstawiciel Thermomix Wrocław

Joanna Lewandowska 

tel. 575 954 450